A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Mimoza ShkodraTags: Mimoza Shkodra
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 32 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Mimoza Shkodra është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane SI TI" dhe "Pare Pare". 2011 ajo publikoi këngën "Ndarja" e cila ka arritur sukses të madh. Gjatë verës së vitit 2012, ajo bashkëpunoi me këngëtarin Seldi Qalliu dhe ata se bashku arriten shum sukses me ate kenge "Pare Pare".... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Mimoza Shkodra ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  662Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: E Urrej ::  
 :: Ndarja ::  
 :: Me Doje Ti ::  
 :: Fllad Veror ::  
 :: Ki Me Ni ::  
 :: Qelibar ::  
 :: Pika Ime E Nxehte ::  
 :: E Ke Nje Vend ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto