A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Official Video

Mimoza Shkodra - Me Doje Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  389Muzika: Alfred Sula   Teksti: 2 Step   Orkestroi: Alfred Sula   Video: Entermedia  
Me vrave ti zemer si gjithmone
kte here jo nuk ta fal
ti gjithmone keshtu vepron
pse ma ben me kast
me ke thon se vetem ty te du
edhe pa mu jo s'munesh me jetu
fantastik do mbetesh ti per mu
ndaj sot me vret..

Ref::
Se un zemer e kam 1 emer
Jam si çdo femer
Me doje ti
Se ti zemer e ke 1 emer
Jo si cdo femer
ndjenjat ti fala ty...

Te doja me zemer dhe te du
pas kohen nuk e kthej
edhe pse mbone me lotu
per ty vazhdoj te n`Djej
me ke thon se vetem ty te du
edhe pa mu jo smunesh me jetu
fantastik do mbetesh ti per mu
ndaj sot me vret...

Ref::
Se un zemer e kam 1 emer
Jo si cdo femer
Me doje ti
Se ti zemer e ke 1 emer
Jam si cdo femer
ndjenjat ti fala ty....

Ky tekst u dërgua nga Heroolinda
Këngë pjesëmarrëse në Netët E Klipit Shqiptar 13   Zhurma Show 2013  Gjuha en

You Loved Me

you killed me honey as always
but this time i don't forgive you
you always in this way act
why do you hurt me
you said that you love only me
and without me you can't live
you will remain fantastic for me
cause today you hurt me

chorus
cause honey i have a name
i am like every woman
you loved me
cause honey you have a name
not like every woman
i gave you my feelings...

i loved you with all my hard and i still love you
i can't come back the time
and why you made me cry
i still have feelings for you
you said me that you love me
and without me you can't be alive
you will remain fantastc for me
cause you today you kill me

chorus
cause honey i have a name
i am like every woman
you loved me
cause honey you have a name
not like every woman
i gave you my feelings...


Gjuha tr

Beni Sevdin

Her zaman olduğu gibi kalbimle öldürdün beni
bu sefer seni affetmeyeceğim
her zaman böyle yapıyorsun
neden yapıyorsun bunu
sadece beni sevdiğini söyledin
ve bensiz yaşayamayacağını
fantastik sen benim için kalacaksın
beni öldürüyor olsan bile..

Nakarat:
Çünkü kalbimin bir adı var
Her kadın gibiyim ben de
Beni sevdin
Çünkü kalbimin bir adı var
Her kadın gibi değil
sana kalbimi verdim....
Seni tüm kalbimle sevdim ve hala seviyorum
zamanı geri çeviremem
beni ağlatsan bile
Hala sana karşı hislerim var
sadece beni sevdiğini söyledin
ve bensiz yaşayamayacağını
fantastik sen benim için kalacaksın
beni öldürüyor olsan bile..

Nakarat:
Çünkü kalbimin bir adı var
Her kadın gibiyim ben de
Beni sevdin
Çünkü kalbimin bir adı var
Her kadın gibi değil
sana kalbimi verdim....


Gjuha fr

Tu M'as Aimé

Comme toujours tu as tué mon coeur
Cette fois, je ne te pardonne pas
Tu agis toujours comme ça
Pourquoi fais-tu cela ?
Tu as dit que tu aimais seulement moi
Et que sans moi tu ne pourrais vivre
Fantastique tu resteras pour moi
Même si tu me tues

Refrain:
Car mon coeur n'a qu'un nom
Je suis comme toutes les femmes
Tu m'as aimé
Car mon coeur n'a qu'un nom
Pas comme toutes les femmes
Je t'ai donné mon coeur
Je t'ai aimé de tout mon coeur, et c'est encore le cas
Je ne peux pas retourner en arrière
Même si tu m'as fait pleurer
J'ai toujours des sentiments pour toi
Tu as dit que tu aimais seulement moi
Et que sans moi tu ne pourrais vivre
Fantastique tu resteras pour moi
Même si tu me tues.
Car mon coeur n'a qu'un nom
Je suis comme toutes les femmes
Tu m'as aimé
Car mon coeur n'a qu'un nom
Pas comme toutes les femmes
Je t'ai donné mon coeur  • 2016-10-31 22:04:54
    Te doja me zemer dhe te du pas kohen nuk e kthej edhe pse mbone me letu per ty vazhdoj te ndjej
    19
    2
Loading...Kalendari
16/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Anila Mimani
Anila Mimani
44 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Jo

  Po

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto