teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Motrat MustafaTags: Motrat Mustafa, Motra Mustafa, Motrat, Motrat Mostafa, Safete Mustafa, Sahide Mustafa
Motrat Mustafa është një Duo muzikore shumë e njohur. Motrat Mustafa (Safete (lindur më 1971) e Sahide Mustafa (e lindur më 1974), janë këngëtare nga Kosova.Rrjdhin nga nje fshat shume me vlera per muziken mbare popullore siç ishte Mushtishti nje fshat i Therandes.Ishin 8 motra dhe qe te gjitha kendonin,dy te parat kane kenduar shume vite me pare,ndersa 6 kendojne shume shpesh tani bashke.Këndojën që nga fëmijëria dhe shquhen në publik për herë të parë në Radio Zagreb në vitin 1981... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  215


Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »
 :: E Pa Besë ::  
 :: Kuq E Zi ::  
 :: Shpirtit Tim ::  
 :: Muaji I Mëshirës ::  
 :: N'dashuri Nuk Besoj Me ::  
 :: Me Fal Bija Ime ::  
 :: Do Te Kthehemi ::  
 :: Me Fajsojn Qe S'pata Femije ::  
 :: Kush Te Vrau Jusuf Gervalla ::  
 :: Të Kam Motër Ty Dhe Këngën ::  
Kalendari
02/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hevzi Kumanova
Hevzi Kumanova
30 vjeç
James Arthur
James Arthur
27 vjeç

Votimi i Javës
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Voto

Qender Dobesimi Equilybra