A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
MozzikTags: Mozzik, Gramoz Aliu
Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Mozzik është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Është shumë i ri në moshë, mirëpo Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun ‘Mozzik’, është njëri ndër kengetaret shqiptar më energjik ne rrymen e muzikes bashkekohore. Ai dallon ne stilin e tij unik dhe tekstet e veçanta që ai i bën. Ai është nga Ferizaj dhe është vëllai i Getoar Aliu "Getinjo" ose "Getinjo". Zhanri modern është zhanri i cili i fle në shpirt dhe Mozzik thotë se asnjëherë nuk do ta ndërrojë këtë stil të kënduarit. Ai ka patur shumë... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Mozzik ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  761
» Dërgo Një Këngë » :: Me Hile ::  
 :: Kom Dasht ::  
 :: Cocaina ::  
 :: Premtimet ::  
 :: Dhezu ::  
 :: Edhe Njo ::  
 :: Koke Shum ::  
 :: M'ra Pika ::  
 :: Ik ::  
 :: Oksigjen (remix) ::  
 :: Kuku ::  
 :: T'kan Rrejt ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto