teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Neki EmraTags: Neki Emra
Vendlindja: Prizren    Jeton dhe vepron në        Mosha: 32 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Neki Emra është një Këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Neki Emra lindi në një familje me traditë muzikore ku babain e kishte kompozitor të njohur te viteve '80, pra kompozitorin Fikrim Emra. Me tingujt e pianos rritej cdo ditë dhe talenti i tij u vërejt qysh në moshen fëmijenore, pra qysh në moshën 4 vjeqare filloj ti binte pianos. Ka përfunduar shkollen e ulët të muzikës për piano.. Ishte një ndër talentët e vecantë të shkollës së muzikës në Prizren. Qysh në fëmijeri këndo... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16


 :: Çift Ty Dua Të Kem ::  
 :: Me Heshtje Mos Më Dëno ::  
 :: Nje Dhimbje Mbete Ti ::  
 :: Te Vdes Apo Te Pres ::  
 :: Engjëll Dukesh Ti ::  

Kalendari
01/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Capital-T
Capital-T
24 vjeç
Gjiko
Gjiko
25 vjeç
Xhevahir Spahiu
Xhevahir Spahiu
70 vjeç
Xeni (Shkelzen Jetishi)
Xeni (Shkelzen Jetishi)
51 vjeç
Justin Bieber
Justin Bieber
21 vjeç
Alisia
Alisia
32 vjeç

Votimi i Javës
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Voto

Qender Dobesimi Equilybra