teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
NoizyTags: Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy
Vendlindja: Sukth (Durres)    Jeton dhe vepron në        Mosha: 30 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Noizy është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emri i vertetë Rigels Rajku. RAP-artisti shqiptar ne moshen 11 vjecare, në vitin 1997 Noizy së bashku me familjen e tij u largua nga Shqipëria për një jetë më të mirë ne Londër ( South east , Wooldwhich) Ne lagjen ku Noizy u stabilizua kishte me shume lufte se ne Shqiperi... Ne ate kohe Wooldwhich njihej si nje nga lagjet ghetto me te rrezikshme ne Londer ku peshku me i madh e han me te voglin dhe ku fjala meshire nuk egzistonte per nje kohe sh... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Noizy ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8442Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Young Boy Young M.A Ooouuu Remix) ::  
 :: Midis Tirone ::  
 :: A Te Kujtohet ::  
 :: Grande ::  
 :: 30 Vet ::  
 :: Flight Mode ::  
 :: Je Gjithçka ::  
 :: The Baddest ::  
 :: Pa Mu ::  
 :: Gunz Up ::  
 :: Noku Vogel ::  
 :: Number One ::  
 :: Ke Ngju Per Mu ::  
 :: Me Shum Se Dollar ::  
 :: Na Jena O.T.R. ::  
 :: Big Body Benzo ::  
 :: Shut The Place Down ::  
 :: No Worries ::  
 :: 100 Vjet Shtet ::  
 :: Take A Picture ::  
 :: Ju Njoh Mir ::  
 :: Rude Boy ::  
 :: Cunat E Nates ::  
 :: Gipsy Lover ::  
 :: So Hot ::  
 :: Mr. Yesterday ::  
 :: Betta Den Dem ::  
 :: Not Gonna Talk ::  
 :: Zemer ::  
 :: Legalize It ::  
 :: Dite E Nat ::  


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto