teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Nora IstrefiTags: Nora Istrefi
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Nora Istrefi është një Këngëtare shumë e njohur. Nora Istrefi është këngëtare e suksesshme dhe e mirënjohur nga Kosova. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Kënga e saj që është hyrë ishte kënga "Shko Tash". Per këngën tjetër bashkëpunoi me tingullin 3nt "Hey hey hey". Me pas kënga "negativ" videoklip i mirë i vitit 2005 dhe Taxi 2006. Kenget i ka përfshirë dy Albume "Opium" dhe "Engjëll". Janë bërë të mira dhe të suksesshme. Duke u shitur në Shqipëri, Maqed... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.6 / Votuan:  469


Albume:

» Dërgo Një Album »
 :: S'je My Lifestyle ::  
 :: Baby Jem ::  
 :: As Ni Zo ::  
 :: S'ki Me Ik ::  
 :: Gangsta ::  
 :: Big Love ::  
 :: Dy Shokë ::  
 :: Une E Di ::  
 :: Pa Fat ::  
 :: Golden Eagle Erotic ::  
Kalendari
01/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Capital-T
Capital-T
24 vjeç
Gjiko
Gjiko
25 vjeç
Justin Bieber
Justin Bieber
21 vjeç
Xhevahir Spahiu
Xhevahir Spahiu
70 vjeç
Xeni (Shkelzen Jetishi)
Xeni (Shkelzen Jetishi)
51 vjeç
Alisia
Alisia
32 vjeç

Votimi i Javës
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Voto

Qender Dobesimi Equilybra