A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Nrg BandTags: Nrg Band, N.R.G. Band, N.R.G Band, Besnik Caka, Besniku, Energji Bend, Besnik Qaka, Nrg
Nrg Band është një grup muzikor shumë i njohur, që këndon muzikë pop. NRG Band u themelua gjatë vitit 2000 nga tre vëllezërit - Qaka, me bashkangjitjen e Besnikut (vokal dhe tupana) dy vëllezërve të tij, Arbenit (gitarë) dhe Metit(bas), që të dy deri atëherë, anëtarë të ish grupit Dora D’Istria. Arbeni e Meti si Dora D’istria, në vitet 1992-93, u paraqiten në disa rock festivale me disa shokë muzicientë, si Boom Festivali – në Mitrovicë, dhe Rock Festivali – në Pejë. Në vitin 1996 ata realizuan inçizimin e parë –... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Nrg Band ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Thirrem ::  
 :: Mos Ma Le Fajin ::  
 :: As 1 Si Ti ::  
 :: Rina Rina ::  
 :: Ashtu Sikur Dje ::  
 :: Ta Du Majmunin ::  
 :: Mos U Nal ::  
 :: Ajo M'kalli ::  
 :: Magdallena ::  
 :: Drenushë ::  


Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto