teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Rovena StefaTags: Rovena Stefa
Vendlindja: Fier    Jeton dhe vepron në        Mosha: 35 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Rovena Stefa është një Këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur. Ne moshen 5-vjecare debuton per here te pare ne nje konkurs kombetar te fjales artistike, ku vleresohet me cmimin e pare. Shkollen e mesme te gjuheve te huaja ne profilin "frengjisht", e kreu ne Elbasan. Kur ishte vetem 16 vjec, ajo paraqitet ne nje koncert pervjetor te shkolles "Luigj Gurakuqi". ketu ajo kendon per here te pare ne publik (kenge te idhullit te saj, Mariah Carey "Without you"). Aktivizohet ne teatrin "Skampa" te Elbasanit ne te gj... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  50


Albume:

» Dërgo Një Album »

 :: Malli ::  
 :: Amaneti ::  
 :: Burr Te Martuar Dashurova ::  
 :: Dasma ::  
 :: Thirrem ::  
 :: E More Per Letra (Malli 2) ::  
 :: Per Nje Kafe ::  
 :: Hajde Ti ::  
 :: Rrofte  Shqipja  Dhe  Vatani ::  
 :: Me Kapele Karocieri ::  
Kalendari
01/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Capital-T
Capital-T
24 vjeç
Gjiko
Gjiko
25 vjeç
Justin Bieber
Justin Bieber
21 vjeç
Xhevahir Spahiu
Xhevahir Spahiu
70 vjeç
Xeni (Shkelzen Jetishi)
Xeni (Shkelzen Jetishi)
51 vjeç
Alisia
Alisia
32 vjeç

Votimi i Javës
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Voto

Qender Dobesimi Equilybra