teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Samanta KaravellaTags: Samanta Karavella, Samanta Karavello, Samantha Karavella
Vendlindja: Tiranë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 26 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Samanta Karavella është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Pasioni dhe deshira e saj per muziken u shfaqen qe ne moshen 6 vjecare. Karriera e saj nisi ne moshen 13 vjecare ne nje nga audicionet me te famshme te talenteve te reja ''Ethet e se premtes mbrema''.Mbas ketij spektakli angazhimet e saj ne art kan qene ne menyre te vazhdueshme dhe te sukseshme.Ne moshen 14 vjecare u be pjese e Festivalit ne RTSH-ar dhe me vone e shume festivaleve duke permendur ktu '' Kenga Magjike'' "Top Fest" , ''Mikrofoni i a... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Samanta Karavella ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  209
» Dërgo Një Këngë »


 :: Na E Dina ::  
 :: Si Ai ::  
 :: Ti S'e Din Se ::  
 :: Asnjo Si Un ::  
 :: Ss ::  
 :: Pafundesi ::  
 :: Larg ::  
 :: Shume Happy ::  
 :: Start ::  
 :: Le Të Jetë ::  
 :: S'te Mbaj Dot Peng ::  


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto