teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Smail PurajTags: Smail Puraj, Smajl Puraj, Smaijl Puraj, Smaki
Smail Puraj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>
  • Rrjetet Sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Jeta Ime ::  
 :: Boma Hallall Moj Nanë ::  
 :: Gjermania Pare Ska ::  
 :: Me Stil ::  
 :: Nusja Moderne ::  
 :: Dashuria Jone ::  
 :: Unikat ::  
 :: Luje Luje ::  
 :: Veq Nje Shans ::  
 :: Tregom Pse ::  
 :: Bum Bam ::  
 :: Vera ::  

Kalendari
13/10/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Dritero Agolli
Dritero Agolli
84 vjeç
Leka
Leka
50 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Migjeni
Migjeni
(1911-1938)

Votimi i Javës
   11-17 Tetor 2015

Kush është Këngëtari Më I Bukur?

  Seldi

  Bes Kallaku

  Shpat Kasapi

  Bertan Asllani

  Sinan Hoxha

  Blero

Voto

Shitet Papafingo Ne Velipoje