teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Teuta SelimiTags: Teuta Selimi, Tuta Selimi
Vendlindja: Prishtinë      Mosha: 38 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Teuta Selimi është një Këngëtare e njohur. Ajo është një ndër këngetaret më të nohura nga Kosova.Për disa vjet Teuta ka jetuar në Zvicër.Endërra e saj ka qene per tu kthyer në Kosovë, fatmirsisht ajo menjëherë u kthye në vendlindje për të qenë pranë familjes dhe shoqërisë së saj.Për ndryshe është e martuar dhe ka dy femijë,njëri quhet Noar ndërsa tjetri quhet Matis.Ajo gjithmonë është në trend me kohën dhe me videoklipet e saj të cilat pëlqehen shumë n... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  101


Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: S'do Të Bëhesh Burrë ::  
 :: Miqt E Mi ::  
 :: Kush Don Le T'feston ::  
 :: E Pa Shpres ::  
 :: Cka Po Dojm ::  
 :: Non Stop ::  
 :: Me Nuk Jemi Pa ::  
 :: Femer ::  

Kalendari
06/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alban Ramosaj
Alban Ramosaj
19 vjeç
Elvir Hasani
Elvir Hasani
25 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha & Lyrical Son

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra