teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Vedat AdemiTags: Vedat Ademi
Vendlindja: Mitrovicë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 32 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Vedat Ademi është një Këngëtar shumë i njohur. Vedat Ademi eshte nje nga kengetaret me te mire shqiptare. Ai eshte nje kengetar i zhanrit Rock & Pop. Ai ka bere buje me shume kenge te tij te cilat per shume kohe te gjate kane qene hite dhe ka zene vend ne top-listat shqiptare. Zëri dhe sfida e tij “live” e kanë bërë të jetë in në Tiranë. Vedati performon live bashke me instrumentistet Kledi Bahiti, Endrit Shani dhe Klodi Hidri Vedat Ademi eshte paraqitur neper emisione te ndr... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  91


Albume:

» Dërgo Një Album »
 :: Ben Ftohte ::  
 :: Per Ty ::  
 :: Ke Harruar ::  
 :: Në Zemër Të Mbaj ::  
 :: Nje Jete Me Ty ::  
 :: Koha S'kthehet ::  
 :: Vetem Ti ::  
 :: Emrin Tim ::  
 :: Më Mashtruan Sytë ::  
 :: Thuaj Po ::  

Kalendari
04/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Valbona Halili
Valbona Halili

Gofile Papleka
Gofile Papleka

Mira Konci
Mira Konci
42 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha & Lyrical Son

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra