A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 0092 është një grup artistësh. Në Maj 2007, 0092 marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Hey Lady"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Real Stars

Unit Crew

Siamezzat

Ex Unit

Galaxicstar

Grupi Folklorik Gostivari

Grupi Junior

Out Laws

Angels

Shteti Crew


Tags: 0092, Grupi 0092

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019