A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
038 Clicka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: 038 Clicka është një grup artistësh i njohur. Më datë 8 Dhjetor 2012, 038 Clicka publikojnë videoklipin "Na Xhelozojn"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

Joker

Te Vertet

R.A.G

Vatra

0290

2boys

Madd Dogs

Day Shift

Orient Express


Tags: 038 Clicka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019