2 Shkupi Flow (Goca)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: 2 Shkupi Flow (Goca) është një grup artistësh i njohur. Më datë 15 Shkurt 2006, 2 Shkupi Flow publikojnë videoklipin "Se Prej Shkupit Vina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Supernova

Madd Dogs

Orient Express

Night Rappers

Grupi Mjellma

R.A.G

Kadenca Dhe Naseri

Gillespie

Tempulli G

Grupi ARB


Tags: 2 Shkupi Flow (Goca), 2 Shkupi Flow, Goca, 2shkupi Flow

Krijo Një Kartolinë