A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2 Step

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 2 Step is a popular singer and songwriter. Në Maj 2010, Sokol Koci merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Me Fal", në bashkëpunim me 2 Step. Në Qershor 2011, 2 Step merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Xheloze". Në Maj 2013, 2 Step merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Ishe Ti Ajo". Më datë 1 Qershor 2013, 2 Step & Ruben Rivas publikojnë videoklipin "Baila Morena". Më datë 20 Korrik 2013, Poni & 2step publikojnë videoklipin "Dale Dale". Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teks...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Burim Kastrati

Breaker G

Chika

B-King

Nysret Hyseni

Niku

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Kacho

Orhan Zeneli

Alban Emiri


Tags: 2 Step, Two Step, 2step

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019