2 Step
2 Step
2 Step
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
2 Step është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Maj 2010, Sokol Koci merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Me Fal", në bashkëpunim me 2 Step.

Në Qershor 2011, 2 Step merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Xheloze".

Në Maj 2013, 2 Step merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Ishe Ti Ajo".

Më datë 1 Qershor 2013, 2 Step & Ruben Rivas publikojnë videoklipin "Baila Morena".

Më datë 20 Korrik 2013, Poni & 2step publikojnë videoklipin "Dale Dale". Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Sula. Videoklipi u prodhua nga Pro Video.

Më datë 4 Korrik 2014, Olgera publikon videoklipin "Rum Dhe Parfum", në bashkëpunim me 2 Step. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi, 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro.

Më datë 7 Dhjetor 2014, Vani & 2step publikojnë videoklipin "Elegante".

Më datë 7 Gusht 2015, Poni publikojnë videoklipin "Amerikano", në bashkëpunim me 2 Step. Muzika e këngës u punua nga 2 Step, Valter Beqo, teksti u shkrua nga 2 Step, Poni, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Me këtë këngë, Poni marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 15 në vitin 2016.

Më datë 18 Qershor 2016, 2 Step publikon videoklipin "Hello". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga vetë 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga.

Më datë 27 Prill 2017, Oreta publikon videoklipin "Lova", në bashkëpunim me 2 Step. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step.

Më datë 30 Qershor 2017, Muharrem Ahmeti & Sali Okka publikojnë videoklipin "Princess Palace", në bashkëpunim me 2 Step. Muzika e këngës u punua nga Edi Balili, Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edi Balili, Marsel Gunga.

Më datë 21 Gusht 2018, Ona Vasjari publikon videoklipin "Favor", në bashkëpunim me 2Step.

Më datë 14 Dhjetor 2018, Sinan Hoxha & 2 Step publikojnë videoklipin "Mama Mia", në bashkëpunim me Almendën dhe është kujdesur vetë për prodhimin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga.

Më datë 13 Shtator 2019, 2 Step publikon videoklipin "Amore", në bashkëpunim me Almendën. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga & 2 Step, teksti u shkrua nga 2 Step & Almenda, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

Më datë 18 Tetor 2019, 2 Step publikon videoklipin "Jolie", në bashkëpunim me Almendën. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga & 2 Step, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

Më datë 12 Dhjetor 2019, 2 Step publikon videoklipin "Akull". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga & 2 Step, teksti u shkrua nga Foggy & 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

Më datë 10 Prill 2020, Ada Luka publikon videoklipin "Shpirtin Kom Dhon", në bashkëpunim me 2 Step. Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga & 2 Step, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Gravity Albania.

Më datë 12 Prill 2021, 2 Step publikon videoklipin "Bela". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga & 2 Step, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga. Produksioni audio u realizua nga Gravity Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0