Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premirë: 2 Ton Vjen Me "Ani Nasht"

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
[01-07-2015]
Reperi i njohur 2 Ton sapo ka lansuar në teg videoprojektin e tij më të ri. Reperi i njohur nga Ferizaji si duket këtë vit do të jetë një nga emrat më të suksesshëm të skenës, pasi numri i projekteve që ai ka realizuar për këtë vit shkon në 5.

"Ani nasht" është prodhimi më i ri nga 2 Ton. Muzikën & Tekstin i ka realizuar vetë këngëtari, e ndërsa inçizimi Art Studio.

Videoklipi është punuar në prishtië, nga produksioni Imagine Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      2Ton - Ani Nasht [Teksti dhe Klipi]

Komente 2