Më mbaj mend (për 1 muaj)

2ton Ka Ditëlindjen, Ja Me Cilën Këngë E Filloi Ai Karrierën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[08-11-2015]
Reperi i njohur nga Ferizaji 2 Ton e filloi karrierën e tij muzikore që kur ishte 19 vjeç në vitn 2008. Ai mbahet mend për këngën e tij të parë "Lochko" e cila pati mjaft shumë sukses.

E ndërsa sot ai është një nga reperët më të kërkuar të estradës i cili numëron mijëra fansa & këngë e klipe të suksesshme.

Sot 2 Ton feston ditëlindjen dhe me këtë rast ai ka marrë plot urime nga familja, miqt dhe adhuruesit e tij të flaktë në rrjetet sociale.

2 Ton sot mbush 26 vjeç dhe TeksteShqip i uron edhe 100!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0