Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Ton Dhe Vig Poppa Gati Me Klipin E “Kapi Lekt”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[15-11-2015]
Reperi i njohur 2 Ton është duke pregaditur këngën e tij më të e e cila titullohet "Kapi Lekt" dhe vjen në bashkpunim me reperin e grupit "KAOS", Vig Poppa.

Kënga ka përfunduar së inçizuari në studion e 2 Ton e ndërsa dje kanë përfunduar xhirimet e videoklipit.

Videoklipi është realizuar nga Imagine dhe pritet të jetë gati në fund të javës së ardhshme.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1