Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Ton Lanson Këngën E Re

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12
[06-03-2016]
Reperi i njohur nga Ferizaji nuk e ka ndër mend të ndalet. nuk kishte shumë kohë që publikoi videoklipin e tij të fundit "Pikë", e ndërsa tani ka ardhur përsëri me një këngë tjetër.

"Ta fali jetën" titullohet kënga e cila është punuar vetë nga 2 Ton, me muzikë dhe tekst e ndërsa është publikuar në youtube në versionin Audio+Lyrics.

Kënga është edhe remix i këngës "Zemrën ta fali".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0