Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Ton, Projekti I “Muzikës”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11
[26-07-2012]
Reperi nga Ferizaji, 2Ton, ka publikuar këngën e tij të re kushtuar "Muzikës".
Kënga, e cila është lansuar si video me tekst, ka arritur të lë përshtypje të mirë te publiku, e sidomos te fansat e reperit të cilët tani janë bërë në numër të madh.

Kënga është punuar nga vet 2Ton, emri i vërtetë i të cilit është Arton Avdyli, pasi pos që është reper ai është dhe një prej producentëve lider të kohës në hip-hopin kosovar.
 (Telegrafi)


      2Ton - Muzikes [Teksti dhe Klipi]

Komente 0