Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Na Na” Nga 2 Ton

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
[14-09-2014]
Reperi i njohur nga Ferizaji ka publikuar mbrëmë videoklipin e tij më të ri me titull "Na Na".

"Na Na" është projekti i tretë i këngëtarit për këtë verë. Pas bashkpunimit me Ermalin ai kishte publikuar edhe një duet tjetër me vëllanë e tij.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vetë 2 Ton, e ndërsa videoklipi nga një produksion i ri, SwisGold Vision.

Duket të jetë një videoklip tejet cilësor dhe mjaft i mirë. 2 Ton po vazhdon të dëshmojë vetën që është një ndër emrat më me nam të estradës sonë sa i përket muzikës hip hop.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      2Ton - Na Na [Teksti dhe Klipi]

Komente 4