Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Prej Zemrës” Nga 2 Ton

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[07-02-2015]
Reperi i njohur nga Ferizaji 2 Ton ka publikuar videoklipin e tij më të ri me titull "Prej Zemrës". Kënga trajton një tematikë për problemet në çift.

Muzika është realizuar nga Shkumbin Nebihu në studion e tij "Bini Records" ndërsa teksti është shkruar nga vetë Artoni Avdyli - 2 Ton.

Videoklipi i kësaj kënge është xhiruar në gjilan dhe është punuar nga Urban Graphics.

2 ton do të sjellë një duet së shpejti edhe me Genta Ismajli.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      2Ton - Prej Zemres [Teksti dhe Klipi]

Komente 3