Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - E Kena Vleren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kena Vleren".
3. Video është e këngës "E Kena Vleren", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - E Kena Vleren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

1 🔥

31/08/2008

2008-08-31T16:14:14+00:00haha tit s lil A is me is 2 ton

si fillim të prezentohem me emër ndryshushëm nëse mendon që nuk përshtatna aj mendim osht i gabushëm un thjesht nfillim une kom emocione me i shiku njerzt tani me shku nmikrofon une kadal dal ja nisi senet me ti njeh ka kalu koha kur ke thon që jom e re duna me bo ni zgjidhje me ty sonte mu kap spo du mo refuzime se krejt mundësit ti kom jap. Mir e tha Lil A se edhe mu je kam pëlqen ka met bo sonte për veti ska met lon kërkund vend se stili jem i joti po dallojn veq pak ti po dokësh elegante u une vlerën për veq tkapt bona i but kur o vendi mu kan i but e di që nuk ma prish kshtu që skam nevoj met lut tani vjen pjesa ku mujna me fillu programin na e bojm qaq shum shtir sa që ta ndryshoj planin

2x
Të pëlqejm na, vlen ku jem na, pse si ngon tjert kur po bojn diqka, krejt e din se e kena vlerën kur dush qysh dush na ta bojm atmosferën.

I'm look some sweet and you hear me bornet you everybody like peace for you so make dance to night left to body stile you so beautiful where your smile
Eyo une qeshtu jom ka nina ma rahat jom shum ma mir se tjert kshtu që ma mir mos e zgat jem ndryshe prej tjerav mat mirt prej vlerav jemi qata që kem dallim tmadh prej reperav normal o ka dihet normal o ka qihet seni jem po ngohet i joti kërkund spo nihet mfal bukuroshe se ndoshta dola pak prej teme qeshtu shkon ky profesion kur e kem met leme edhe kallxom a po vjen ajo në qoftëse ty nuk ta merr mendja po e lojm që skena koh okey edhe pse jom nxet tjera mo se sdu me marr veq garant ni sen e di që ku jom ti ki me ardh

2x
Të pëlqejm na, vlen ku jem na, pse si ngon tjert kur po bojn diqka, krejt e din se e kena vlerën kur dush qysh dush na ta bojm atmosferën.

I'm look some sweet and you hear me bornet you everybody like peace for you so make dance to night left to body stile you so beautiful where your smile

Të pëlqejm na, vlen ku jem na, krejt e din se kurdush qysh dush na ta bojm atmosferën

2x
Të pëlqejm na, vlen ku jem na, pse si ngon tjert kur po bojn diqka, krejt e din se e kena vlerën kur dush qysh dush na ta bojm atmosferën. Houu


Ky tekst u dërgua nga Dj Tricky - Bumi
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet