Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Kujt I Thu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujt I Thu".
3. Video është e këngës "Kujt I Thu", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Kujt I Thu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  17

Muzika & Teksti:

2Ton

Video Produksioni:

XL Films

Komente

Asnjë Koment

12/06/2020

2020-06-12T14:00:11+00:00Kujt I thu
Kujt I thu
Zemer qysh m'ke thone mu

Si maca rrugen me ta pre
Une e di per ty cfare je
Te njejtat fjale mu mi the
Ti je mashtruese
Ti je mashtruese

Me to po rrin, te une me men
Ruju pe thirr n’emer tem
S'kisha besu kaq posht bjen
Kaq poshte bjen
Ref:2×
Kujt I thu
Kujt I thu
Zemer qysh m'ke thone mu
T'du njejt qysh em the mu

E ti ke dasht me m'testu
Me pa a jam th xhelozu
Krejt ca fole,krejt ca thu
N'fakt po muj me paramenu

Me t'pa me te, mua keq po mvjen
Fshij fotot ruju po ti nxen
E di merak tka met naj sen
Hajt ce vjen

Ref: 2×
Kujt I thu
Kujt I thu
Zemer qysh m'ke thone mu
T'du njejt qysh em the mu


Ky tekst u dërgua nga  Albafi2330

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet