Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Gocë Me Mekate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zemrën tem e pate
Gocë me shumë mëkate
Gocë me shumë mëkate, oh yeah, oh yeah
Ku je, ku je sonte n'terrin e ksaj nate
N'terrin e ksaj nate, oh yeah, oh yeah

[REF.:]
Zemrën tem e pate
Gocë me shumë mëkate
Gocë me shumë mëkate, oh yeah, oh yeah
Ku je, ku je sonte n'terrin e ksaj nate
N'terrin e ksaj nate, oh yeah, oh yeah

Kur t'njofta nuk e dita
Kur t'njofta nuk e dita që kam me ta bo qerrin (Qerrin)
Kur t'pashë ty u çudita
Kur t'pashë ty u mahnita, [?]
E kuptova çfare je ti kur ishum te deti
Ti po vazhdon njejt, ama unë nuk i njëjti
I harrove krejt ti, nuk ishe e drejt' ti
[?], më ka hup respekti


Ky tekst u dërgua nga A.S2Ton
Publikimi: 25/05/2023


2Ton - Gocë Me Mekate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gocë Me Mekate".
3. Video është e këngës "Gocë Me Mekate", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2Ton:


Komente 1