A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dj Cekic

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Dj Cekic is a famous songwriter and singer. Në Prill 2006, Dj Benz merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "All Ladies", në bashkëpunim me Cekic. Më datë 17 Prill 2008, Blero & Cekic publikojnë videoklipin "Shake Tha Ass". Më datë 3 Tetor 2011, Dessa publikojnë videoklipin "I Dashur", në bashkëpunim me Cekic. Videoklipi u prodhua nga Asha. Më datë 31 Tetor 2011, Blero publikojnë videoklipin "Dance", në bashkëpunim me Cekic & Ardit Stafaj. Videoklipi u prodhua nga Asha....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See More

  • Songs:

» Dërgo Një Këngë »
Related Artists:

Robert Bilbilov

Harry Sommerdahl

Darko Dimitrov


Tags: Čekic, Damir Jahić, Dj Cekic, Cekic, Çekiç

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019