Më mbaj mend (për 1 muaj)

2D - Vdekja Nga Droga (Feat. Andin Randobrava)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


djem dhe vajza e dashura rini degjoni fjalet tona se jan me rendesi sot fillojm te gjith se bashku te kendojm kohet e veshtira me lot ti perkujtojm

vajtojm me lot rininton te shkret per te cilen kjo jet nuk ishte jet me sy te verbuar edhe te lotuar e tash po kendojm me zemer te coptuar

narkomania po zhvillohet edhe ne kete qytet ne kete qytet ku po jetonim vet njeriu ne jet qdo rrug e provon por nuk mendon se veten e shkatrron

se per kete qe e bem ne nuk menduam tash rrugen pa kthim ne e perfunduam(2x)

ne lokalet e nates .... keshtu ... shum shpejt e shohin gabimin dhe mund te pendohen po nga kjo e keqe kurr nuk mund te lirohen nate e dit ata ne rrug e konsumojn e jeta e tyre shum shpejt perfundon

narkomanve te gjith ju del pun me polici se jan te lidhur te gjith me mafi po ske qa me bo e vet qka flet se varret e tyre ata po i hapin vet prinderit e tyre ne varre po ju shkojn e jeten e tyre po fillojn ta mallkojn

se per kete qe e bem ne nuk menduam tash rrugen pa kthim ne e perfunduam(2x)

ket sen i dedikohet te gjith atyne qe kan gabu e kan keqperdor jeten e tyre doganos demo 2d jeeaahh

se per kete qe e bem ne nuk menduam tash rrugen pa kthim ne e perfunduam(2x)


Ky tekst u dërgua nga Trimche-3nt


Nuk kemi video për këtë këngë.


2D
Featuring: Andin Randobrava
Publikimi: 31/03/2012


2D - Vdekja Nga Droga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdekja Nga Droga".
3. Video është e këngës "Vdekja Nga Droga", por nuk këndohet nga 2D.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2D:


Komente 0