A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Andin Randobrava

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  13
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 39
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Andin Randobrava is a popular singer and songwriter of Pop music. Andin Randobrava është i biri i kompozitorit të shquar Reshat Randobrava, fakt ky që përbën një pjesë të konsiderueshme justifikuese për dashurinë e madhe që ka Andini për muzikën.Këtë ndjenjë të pastër artistike filloj ta shprehte qysh herët, atëherë kur kishte vetëm 3 vjeç dhe nga fjalët e para që I mësoj ishte: PIANO, instrumentin në të cilin për herë te parë luajti nga kjo moshë. Me kalimin e viteve,dashuria e tij jo vetëm për instrumentin (p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Neki Emra

Hekuran Krasniqi

Driton Ajeti

Vedat Ademi

Erjon Beci

Vlashent Sata

Shkelqim Kosova

Alban Shehu

Luli (Lulzim Sadiku)

Mili Sallauka


Tags: Andin Randobrava

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019