TEKSTESHQIP

2Die4
Katastrofe
Lyrics

At a lozin me ne
Ndersa ne duartrokasim per ta...

I egersuar I indinjuar ne lojen e tyre I ngaterruar,
I droguar nga premtimet dhe ne shpirt I poshteruar,
I tradhetuar nga padrinot qe me ne Jane argetuar,
I zhgenjyer nga buzeqeshjet Jo ska me per te besuar!
Ska takat qe per kte popull te arrije te tregoj
Ku hijena ka vesh kostume dhe kete une e shikoj