Më mbaj mend (për 1 muaj)

2die4

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  65
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: 2die4 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi 2die4 eshte krijuar ne 25 gusht 1999 nga 3 djem fierake: Bledar Papathemiu (Bledi Milioneri), Niku Malo dhe Ervini Papuciu. Në shtator vitin 2001, 2Die4 publikojnë albumin "Jetes Sone". Pas disa regjistrimeve me shume si prova ne vitin 2000, vjen dhe albumi i pare, kenget e te cilit u regjistruan ne muajt e pare te atij viti. Albumi u shoqerua me video klipin perkates "Jetes sone 3". Veçoria e albumit "Jetes sone" ishin tekstet dhe temat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Bledi Milioneri

Ish-Anëtar i grupit

Niku

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥Thjesht Kuptoje (2003)

Jetes Sone (2001)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Yjet E Panjohur

Free Mc's

Zinxhirt

Hija E Jetes

E'7

KAOS

WNC

Ritmi I Rruges

Eki-Nox

Infinit Records

Tags: 2die4, 2 Die 4, To Die For, Niku, Bledi Milioneri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet