Më mbaj mend (për 1 muaj)

2kings

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 2kings është një grup artistësh. Jan Rap Group te cilet jan fomuar ne vitin 2009 ne Fushë kosovë. Antarët janë ILIR DEMAJ dhe LORIK MJEKU. Ky grup ka bërë duete me këngtarin dhe producentin e njohur Dr.Nushi dhe me këngtarin nga Maqedonia Jussi. Ata kane bërë boom në vitin 2010 me këngën "Për ty jetoj" ft. Jussi dhe "Magnetik" ft. Dr.Nushi. Në Korrik 2011, 2kings marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Sun Gjen". Më datë 29 Korrik 2012, 2kings publikojnë videoklipin "E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: 2kings

Komente 0