Më mbaj mend (për 1 muaj)

3 Friends

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 3 Friends është një grup artistësh. Më datë 30 Prill 2011, 3 Friends publikojnë videoklipin "Beat Hit", në bashkëpunim me Eddy. Me këtë këngë, 3 Friends marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 në vitin 2011....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Phantoms

Dark Kings

Okupatorat

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

XXL Records

Psychos

Ujqit

Grupi Junior

Lil G's

Tags: 3 Friends, Three Friends


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet