Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

3 Gjermanet E Trashe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: 3 Gjermanet E Trashe është një grup artistësh i njohur. Kasta e aktorëve të shfaqjes “Tre gjermanët e trashë” janë bërë edhe një herë bashkë për të vënë në skenë telashet e aktualitetit në Kosovë. Nën direktivat e regjisorit Florent Mehmeti – i cili gjashtë vjet më parë realizoi pjesën e parë të kësaj shfaqjeje, e më pas e shndërroi në serial televiziv – ata për tre muaj rresht kanë bërë prova për të rikthyer “tre gjermanët”, por këtë herë me një mision të ri. Shfaqja do të marrë “notën” e publikut mb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Madd Dogs

Vllezrit Susuri

Night Rappers

Motrat Krasniqi

Gillespie

Supernova

R.A.G

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri


Tags: 3 Gjermanet E Trashe

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet