3 Treshi
3 Treshi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Jetmir Gashi:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Dhjetor 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi

Biografia

BIOGRAFIA: 3 Treshi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jeton ne Prishtine. Jetmiri tani ne fund te vitit 2015 ka lansuar dy kenge me nikename apo me nofken 3Treshi. Eshte kengetar dhe kompozitor kengesh ne kompanin Urban Entertainment. Ne fillim te karrieres se ti qe nga viti 2010 ka punuar me producentin Andin Randobrava pas tij ka punuat me Reperin nga grupi TBA Barooti dhe qe nga viti 2012 ai eshte pjese e kompanis muzikore Urban Entertainment me kompozitor Chipsi dhe eshte nen menagjimin e vllaut...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1