Më mbaj mend (për 1 muaj)Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Endrit Hanko
BIOGRAFIA: 3NDY është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Maj 2018, 3NDY publikon videoklipin "Marak". Më datë 15 Shkurt 2020, Flori & 3NDY publikojnë videoklipin "Na 2". Muzika e këngës u punua nga B2N, ndërsa teksti u shkrua nga 3NDY & B2N....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rolly

Mario Beats

Contraband Gotti

Zgjim Baraliu

Kevi

Lum Dakaj

Keli 2

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Net 11

Tags: 3Ndy, Endrit Hanko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet