Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - A Do Të Kthehet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  9

E pashë në jetën time,
Si në mjegull, a thua ëndrra mbaroj
e ajo shkoj,
A do të kthehet?

Më mbeten disa letra,
Dhe portreti i saj
grafikë e thjeshtë, e zakonshme
Por e bukur

A thua do të kthehet?
Pyes veten dhe s'kam përgjegje
Hija në mur përplot lagështi
Më thotë se mbeta në vetmi

A thua do të kthehet?
Pyes veten dhe s'kam përgjegje
Hija në mur përplot lagështi
Më thotë se mbeta në vetmi

Më vjen të qaj,
nga inati
Kur e di se një ditë
do ta harroj

Kërkoj pak qetësi
Ju lutem heshtni,
s'më nevojiten fjalët e kota...jo

A thua do të kthehet?
Pyes veten dhe s'kam përgjegje
U shua llampa, prapë vetën jam
Agoi dita përgjegje s'kam

A thua do të kthehet?
Pyes veten dhe s'kam përgjegje
U shua llampa, prapë vetën jam
Agoi dita përgjegje s'kam
403
Publikimi: 01/12/2002


403 - A Do Të Kthehet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Do Të Kthehet".
3. Video është e këngës "A Do Të Kthehet", por nuk këndohet nga 403.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 403:


Komente 0