Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - Behu Ferr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Të respektova më shum se q'u desht,
tani e morra vesh dhe mir e di.
Të kota jan kto sjellje që i bën ,
asgjë nuk mund t'arrish , stë vjen turp

REF:
Jooo , ti nuk mundesh me më ndal
se un jam shum më i shpejt se ti
Jooo , as mos provo
e humbe lojën bëhu fer dhe prano. 2x

Kur shëtitesh rrugve askush stë flet,
të qeshin prapa shpine e ti se vëren
Ti mendon se mund të më pengosh
thjesht po gabon koha të shkoj.

REFNuk kemi video për këtë këngë.


403
Publikimi: 01/12/2002


403 - Behu Ferr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Behu Ferr".
3. Video është e këngës "Behu Ferr", por nuk këndohet nga 403.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 403:


Komente 0