Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - Arsyeja Nr 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E vesh pallton dorzat shalli i bardhe dhe me shikon
E di arsya nr.2 sonte vonohet
Shko me nuk kam asgje kunder por qe tani pllaken do ta ndrrojme

Fare mos u kthe
Mire je edhe atje
Fare mos u kthe
Mire je dhe atje

E di se po gaboj dhe gabimet me kushtojn
Me fal i till kam qene i till do te jem gjithmon
Si ne enderr me sillen fjalet e tua qe mi the
Fare mos u kthe
Mire je dhe atje
fare mos u kthe
Mire je dhe atje

E vesh pallton dorzat shalli i bardhe dhe me shikon
E di arsya nr.2 sonte vonohet
Shko me nuk kam asgje kunder por qe tani pllaken do ta ndrrojme

Fare mos u kthe
Mire je dhe atje
Fare mos u kthe
Mire je dhe atje


Ky tekst u dërgua nga Tika403
Publikimi: 01/12/2002


403 - Arsyeja Nr 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arsyeja Nr 2".
3. Video është e këngës "Arsyeja Nr 2", por nuk këndohet nga 403.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 403:


Komente 0