Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ne jeten time shumecka shijova
pikellimin, problemet dhe vetmine
kerkova gezimin - por se gezova
kerkova endrrnen - por se endrrova

kujtoj pranveren kur te pash
Jo - nuk dua te jem pa Ty

Se me Ty kuptova
se nje minute munde te peshoj
me teper se nje jetes

e kur pas vehtes asgje nuk sheh
vetem brenga dhe hidherim
hakmerrju te kaluares me harrese

Nga ajo dite qe u takuam,
Te gjitha brengat ti mi largove


Ky tekst u dërgua nga Kushow


Akordet:

Am C
Ne jeten time shumecka shijova
Dm G
pikellimin, problemet dhe vetmine
Am C
kerkova gezimin por se gezova
Dm G
kerkova endrren por se endrovva


C G Dm Am
kujtoj pranveren kur te pash
C G Dm Am
jo nuk dua te jem pa ty
Dm Am Dm Am
se me ty kuptova se nje minut mund te peshoj
C G Am
me teper se nje jetes


Dm Am
dhe kur pas vetes asgje nuk sheh
Dm Am
vetem brenga dhe hidherim
C G
hakmerju te kaluares
Am
me hares


Am C
nga ajo dite qe u takuam
Dm G
te gjitha u treten ne hares
Am C
te gjitha brengat ti mi largove
Dm G
ne ty un gjeta at qe kerkova403
Publikimi: 01/12/2002


403 - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga 403.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 403:


Komente 0