Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - As Vet S'e Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Do të jem edhe tërmet,
e të shkundi gjithçka në tokë.
Mund të bëhem edhe acar,
sikundër mund të jem edhe zjarr.
Gjithçka në tokë unë mund te ngrijë,
gjithçka poshtë unë do të shkrij.
Do të bëj...as vet se di,
nëse nuk vjen ti.
Jam vet në qendër,të gjithë më shohin,
humbin kohë e qeshin,kalon një çast,
kalon më shumë,kalon një jetë e tërë.
Me gjasë te gjithë e dijnë,unë i vetëm,
i verbuar isha unë dhe akoma nuk e di,
pse nuk erdhe ti.


Ky tekst u dërgua nga fr3nki403
Publikimi: 20/01/2011
Muzika, Teksti Dhe Orkestrimi: Hektor Gjurgjiali
Hektor Gjurgjiali - Vocal, Bass , Blues Harp
Arta Selimi - Backing Vocal
Muhamet Vesei - Rythm Guitar
Fahri Ibrahini - Drums
Special Guests:
Isan Galimuna - Saz, Mandoline
Menan Kiseri - Solo Guitar
Ali Solidi - Tenor Saxophone403 - As Vet S'e Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Vet S'e Di".
3. Video është e këngës "As Vet S'e Di", por nuk këndohet nga 403.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 403:


Komente 0