Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 4Rian është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Nëntor 2019, 4Rian publikon videoklipin "Sound De La Police"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Last Daddy

MMG Babloki

P-Life

J.B.

Luxhi

Genzzo

Grande

Tonchee

Don M1no

King Link

Tags: 4Rian


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet