Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: 4x4 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Rok grupi “4X4” ka sjellë versionin e tyre të hitit të vjetër, “Të shtrirë mbi kanape”, të kënduar nga “Gjurmët”. Kënga është pjesë e albumit “Albanika”, ndërsa përpunimin dhe orkestrimin e kanë bërë anëtarët e grupit. Grupi “4X4” është themeluar në vitin 2015 dhe bën muzikë të zhanrit ‘hard rock’. Përbëhet nga Flamur Prapashtica (kitarë), Gëzim Muriqi (bas), Labinot Zogiani (bateri) dhe Ardian Behrami (vokal). Më datë 3 Korrik 2017, 4x4 publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Ardian Behrami

Anëtar i grupit

Ardian Behrami

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentAlbanika (2017)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Germs

Pinkmetal

Grupi Na

Premenstrual Syndrome

Red Dog

Haliband

Bystandr

Grupi Simbol

Curlies

Sunrise

Tags: 4x4


Komente mbi këtë artist