A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  2.5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: 5 Stars is a very famous video production. 5 Stars janë një produksion shumë i njohur nga Mitrovica. Kanë realizuar shumë video me këngëtarë të njohur si: Mihrije Braha, Lora, Irva Stefa etj. Një ndër videot më të bukura dhe të pëlqyera nga ky produksion është "Djepi" nga Rovena Stefa....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Produksioni Yjet

Melosi

Manti

Gramafon

Sharri

ASHA

Palma Gjilan

Kastrati

Oltioni

Bleri Production


Tags: 5 Stars

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019