6entiana
6entiana

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: 6entiana është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 14 Mars 2020, Meflurn publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me 6entianën. Teksti i këngës u shkrua nga 6entiana, ndërsa orkestrimi u punua nga Meflurn....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0