A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
8kg
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 Janar 1988
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

8kg është këngëtar. Emri i vertete eshte Sabri Nebiju dhe lindi ne Maqedoni, por tani per tani jeton ne Gjermani.

Më datë 3 Qershor 2011, 8kg publikon videoklipin "Me Fal", në bashkëpunim me Xhezahir Elezi (xheza).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  qlirche  
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019