{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: A-Connection është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2007, A-Connection merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Pa Lidhje". Më datë 13 Gusht 2008, A-Connection publikon videoklipin "Kritika Jone", në bashkëpunim me L.Q.....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0