Official Video

A.D.X - Princesha Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/07/2013

2013-07-01T20:19:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Princesha Jem" kënduar nga A.D.X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga A.D.X i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga A.D.X: